دانلود Wings of cardboard – بازی بال کاردبرد اندروید

Wings of cardboard – بازی فوق العاده پرواز پرنده ی کوچک با بال اضافی برای پرواز طولانی با نام بازی بال کاردبرد پرواز کردن پرنده کوچک برای اندروید

امروز در حال کشتن دنبال یک بازی جذاب برای کاربران اندروید آلفا بودم که یک بازی توجه من رو به خودش جلب کرد اما به نظر متفاوت بود چون داستانش رو در میان بازی های اندرویدی نشنیده بودم و داستان در مورد پرنده هایی که نمیتونن پرواز کنن یا برای پرواز کردن عجله دارن رو شنیده بودم. بازی فوق العاده ای را قرار میدم که علاوه بر گرافیک عالی برای یک بازی با این حجم مناسب داستانی متفاوت خواهد داشت. داستان پرنده ای که بال کمکی میسازد تا پرواز کند! بازی Wings of cardboard برای اندروید Wings of cardboard عنوان بازی است که به تازگی برای اندروید منتشر شده و بلافاصله بعد از انتشار در اختیار شما قرا داده ایم تا شما آن را به صورت رایگان و با لینک مستقیم دریافت کنید. این بازی در مدت کم انتشار خودش تونسته از ۵۰ نصب عبور کنه و نمره ای ۴٫۷ از ۵ رو از ۳۱ نظر بدست بیاره. این بازی عالی را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

طراحی بازی:
بازی Wings of cardboard به صورت سه بعدی و با گرافیکی خوب منتشر شده است زاویه دوربین برای کنترل پرنده سوم شخص است. شما در این بازی به این پرنده ای کوچک کمک می کنید تا بال های کمکیش بتونه پرواز کند. در مسیر درخت ها و موانع وجود داند. از ویژگی هایی دیگه که این بازی رو جذاب کرده طراحی محیطی زیبا در کنار داستان عالی اون هست. بازی Wings of cardboard توسط Epic Pirates Games ارائه شده است.

ازویژگی های بازی:
* گرافیک عالی
* طیف رنگی خوب
* صدا گذاری عالی
* داستانی جالب
* سه بعدی
* رکوردی
* هیجانی
* حجم مناسب
* و…

تصاویر بازی:
دانلود Wings of cardboard - بازی بال کاردبرد اندروید
دانلود Wings of cardboard - بازی بال کاردبرد اندروید
دانلود Wings of cardboard - بازی بال کاردبرد اندروید
لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۴۱ مگابایت
نسخه: ۱٫۰
اندروید مورد نیاز: ۲٫۳ به بالا
بارکد فایل نصبی:

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *