دانلود Sokoban galaxies 3D 1.5 – بازی کهکشان سوکوبان ۳D اندروید

Sokoban galaxies 3D 1.5 – بازی فوق العاده حل پازل اما نه یک پازل معمولی همراه با حلزون برای به چالش کشیدن ذهن با نام بازی کهکشان سوکوبان ۳D برای اندروید

شاید بازی های پازل زیادی را دیده باشید که هر کدام ویژگی هایی داشته باشد. این سبک بازی می توانند طرفدار های زیادی را داشته باشد. امروز یک پازل باسبکی متفاوت را به شما معرفی می کنیم پازلی که در آن هوش به چالش کسیده می شود به طوری که در جریان بازی حرکات اشتباه مکن است بازی را دشوار تر کند. بازی Sokoban galaxies 3D برای اندروید Sokoban galaxies 3D عنوان بازی است که با سبک پازل همراه است. مراحل بسیار و به سمت سخت تر شدن می روند. بازی Sokoban galaxies 3D بلافاصله بعد از انتشار قرار داده ایم و آن را می توانید به صورت کاملا رایگان و بالینک مستقیم از ما دریافت کنید. نمره ای که این بازی عالی توانسته است تا از مخاطبین خود در گوگل پلی دریافت کند ۵ از ۵ از ۴ رای داده شده است. در جریان بازی داستانی از حلزون که با حرکات خود مکعب های سنگی را هل می دهد تا آن ها را سر جای مشخص شده قرار داهد. اما اگر فکر می کنید این بازی آسانی است پس امتحان کنید.

طراحی بازی:
بازی Sokoban galaxies 3D به دو صورت سه بعدی و دو بعدی می توان بازی کرد. در ابتدای بازی شروع یک آموزش و انجام مراحل ساده است حلزون با جهت هایی که در سمت راست پایین قرار داده شده حرکت دهید به طوری که مکعب های سنگی را هل و در جای تعیین شده قرار دهد. زمین بازی طراحی جالبی دارد که در تصاویر قابل رویت است. اما اگه در انتقال مکعب ها اشتباه کرده اید نگران نباشید می توانید با زدن دکمه سمت چپ پایین که دو فلش به دنبال هم روی آن وجود دارد مرحله را از سر بگیرید دو باره شروع کنید. بازی Sokoban galaxies 3D توسط Clockwatchers Inc طراحی و ساخته شده است.

از ویژگی های این بازی:
* طراحی عالی
* حجم مناسب
* طیف رنگی جالب
* سه بعدی
* تغییر زاویه دوربین
* گرافیک خوب
* سبک پازل
* و…

تصاویر بازی:
دانلود Sokoban galaxies 3D 1.5 - بازی کهکشان سوکوبان 3D اندروید
دانلود Sokoban galaxies 3D 1.5 - بازی کهکشان سوکوبان 3D اندروید
دانلود Sokoban galaxies 3D 1.5 - بازی کهکشان سوکوبان 3D اندروید
دانلود Sokoban galaxies 3D 1.5 - بازی کهکشان سوکوبان 3D اندروید
ویدئوی بازی:

لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۱۲ مگابایت
نسخه: ۱٫۵
اندروید مورد نیاز: ۲٫۳ به بالا
بارکد فایل نصبی:

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *