دانلود Overload: 3D MOBA car shooting 1.1 – بازی اضافه بار: ماشین تیر اندازی موبا سه بعدی اندروید

Overload: 3D MOBA car shooting V1.1 – دانلود بازی فوق العاده آنلاین نبرد ماشین ها با گرافیک بسیار عالی و سبک جذاب با نام بازی اضافه بار: ماشین تیر اندازی موبا سه بعدی برای اندروید
اینبار قصد معرفی بازی متفاوت را داریم بازی که که در سبک خود طرافدارانی دارد اما کمتر یک بازی با کیفیت در این سبک دیده شده است. ماشین های مجهز به سلاح و تله های انفجاری درمسیر در یک بازی اندروید یکی بازی کلیشه ای نیست. بازی که می توانید تجربه ای متفاوت از یک بازی نبرد ماشینی باشد. گرافیک بالا در بازی Overload: 3D MOBA car shooting برای اندروید. Overload: 3D MOBA car shooting عنوان بازی است که به تازگی برای اندروید منتشر شده و بلافاصله بعد از انتشار در اختیار شما قرار گرفته است. شما می توانید این بازی را به صورت رایگان و با لینک کاملا مسقیم دریافت کنید. آمار دانلود این بازی در گوگل پلی از ۵۰٫۰۰۰ نصب در مدت انتشار آن گذشته است. و همچنین توانسته تا نمره ی ۴٫۶ از ۵ را از ۹۱۸ رای داده شده توسط مخاطبین این بازی در گوگل پلی بدست آورد. این بازی را دانلود واز آن لذت ببرید.

طراحی بازی:
بازی Overload: 3D MOBA car shooting به صورت سه بعدی و با زاویه دوربین سوم شخص طراحی و ساخته شده است. در این بازی انواع ماشین ها و اسلحه های نصب نشده بر روی آنها وجود دارد. در مورد کنترل این بازی می توان به جهت چپ رو راست که در قسمت چپ و گاز و ترمز به همراه چند دکمه شلیک در جهت راست وجود دارد. در بالای تصویر بازی سمت چپ قسمتی که مقدار عمر یا نیرو باقی مانده ماشین را نشان می دهد. بازی Overload: 3D MOBA car shooting توسط Suga Studio طراحی و ارائه شده است.

از ویژگی های بازی:
* گرافیک بالا
* سرعت خوب
* انواع زمین
* انواع ماشین ها
* انواع سلاح ها
* ارتقا ماشین
* سه بعدی
* هیجانی
* و…

تصاویر بازی:
دانلود Overload: 3D MOBA car shooting 1.1 - بازی اضافه بار: ماشین تیر اندازی موبا سه بعدی اندروید
دانلود Overload: 3D MOBA car shooting 1.1 - بازی اضافه بار: ماشین تیر اندازی موبا سه بعدی اندروید
دانلود Overload: 3D MOBA car shooting 1.1 - بازی اضافه بار: ماشین تیر اندازی موبا سه بعدی اندروید

ویدئوی بازی Overload: 3D MOBA car shooting:

لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۹۰ مگابایت
نسخه: ۱٫۱
اندروید مورد نیاز: ۴٫۴ به بالا
بارکد فایل نصبی:

امتیاز

یکی فکر در “دانلود Overload: 3D MOBA car shooting 1.1 – بازی اضافه بار: ماشین تیر اندازی موبا سه بعدی اندروید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *