دانلود Monster truck arena driver 1 – بازی هیولا راننده کامیون عرصه برای اندروید

۱ Monster truck arena driver – دانلود بازی فوق العاده رالی هیولاها در آسمان پرش ماشین هایی که به آرامی راه میروند با لاستیک های غول پیکر با نام بازی هیولا راننده کامیون عرصه برای اندروید

مسابقه پرش موتور مخصوصا موتور کراس را می تواند به راحتی ویدئو هایی از آن در اینترنت دید اما بازی که قصد معرفی آن داریم پرس بودن موتور کراس است!!! پرش با ماشین های قول پیکری که لاستیک بزرگی برای خود دست و پا کرده اند و در این ماسبقات وارد می شوند که شامل اتوبوس، ژیان، کامیون و .. میشوند. در این بازی این ماشین ها با استفاده از موانع به پرواز در می آیند. مسیر هایی نا هموار که بعضی از آن ها بر خلاف مسیر جاذبه است. بازی عالی Monster truck arena driver برای اندروید. Monster truck arena driver عنوان بازی است که به تازگی برای اندروید منتشر شده و بلافاصله بعد از انتشار در اختیار شما در آمده است تا آن را به راحتی و به صورت رایگان و همچنین با لینک مالا مستقیم دانلود کنید و به راحتی و بدون دیتای اضافی از آن لذت ببرید. نمره ای که این بازی فوق العاده توانسته است تا از مخاطبین خود در گوگل پلی دریافت کند نمره ای ۴٫۶ از ۵ است که از ۳۱ رای داده شده بدست آمده که در مدت کم انتشار خود توانسته از مرز ۱۰۰۰ دانلود عبور کند. از این بازی عالی لذت ببرید.

طراحی بازی:
بازی Monster truck arena driver به صورت سه بعدی و با زاویه سوم شخص کنترل ماشین ها را به نمایش می گذارد. در این بازی که شامل بیش از ۵۰ مرحله و ۱۰ ماشین است می توان موانع که عبور این ماشین ها از آن بسیار دشوار است را مشاهد کرد. موانع طراحی شده بسیار عالی طراحی شده اند تا عبور ماشین ها را سخت تر و جذاب تر کنند این بازی از کنترل آسان و حرفه ای بهره می برد که با استفاده از کاراکتر هایی چون اتوبوس، کامیون و … نیز جالب خواهد بود. بازی Monster truck arena driver توسط Aidem Media طراحی و ساخته شده است.

از ویژگی های این بازی:
* گرافیک خوب
* انواع مراحل
* انواع موانع
* انواع ماشین ها با لاستیک های بزرگ
* سرهت خوب
* طیف رنگی عالی
* صدای ماشین
* حجم مناسب
* و…

تصاویر بازی:
دانلود Monster truck arena driver - بازی هیولا راننده کامیون عرصه برای اندروید

دانلود Monster truck arena driver - بازی هیولا راننده کامیون عرصه برای اندروید

دانلود Monster truck arena driver - بازی هیولا راننده کامیون عرصه برای اندروید

لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۱۲ مگابایت
نسخه: ۱٫۵
اندروید مورد نیاز: ۴٫۱ به بالا
بارکد فایل نصبی:

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *