دانلود بازی Legacy quest – بازی تلاش میراث اندروید

Legacy quest V0.3.23 + data – بازی فوقالعاد مبارزه برای حفظ میراث به همراه فایل دیتا و کیفیت خوب

آنگاه که شمشیر از میان سایه زبانه ای آتشین در می دهد خود را در آسمان می بیند. تا ببیند مسیری که هدف را برای چیزی بسیار مهم نه مادی بلکه معنوی است. میراث، میراثی که همچون شناسنامه برای ما وجود دارد و می ماند برای حفظ هویت ما دفاع در برابر کسی که میراث را برده و می خواهید آن را با شجاعت پس بگیرید. در مسیر حاکمان ظالم جنگجویان پلیدی وجود دارد. با کمترین سلاح با آن ها در سخت ترین شرایط مبارزه کنید تا هدف قوی خود را نشان دهید. تا نشان دهید هر آنچه که باقی می ماند از یک نبرد فولادین، و نبرد آغاز می شود. این ها را در بازی Legacy quest برای اندروید تجربه کنید. و همراه باشید با بازی به سبک آر پی جی یعنی همان سبک نقش آفرینی همراه با ماجراجویی بسیار. Legacy quest عنوان بازی است که به تازگی منتشر شده و بلافاصله بعد از انتشار در اختیار شما قرار گرفته است. شما می توانید این بازی را به صورت رایگان و با لینک کاملا مستقیم به همراه فایل دیتا از ما دریافت کنید. ۴٫۷ از ۵ نمره ای است که این بازی توانسته از مخاطب های خود در گوگل پلی دریافت کند.

طراحی بازی:
این بازی به صورت سوم شخص و با زاویه دوربین عالی طراحی و کنترل می شود. شخصیت این بازی فردی است که قصد دارد تا میراث خانوادگی به تاراج رفته را باز پس بگیرد. بازی Legacy quest یک بازی سبک نقش آفرینی است اینطور که شخصیت بازی شما به هیولا بازی می جنگد و بعد شکست آن زره شمشیر و دیگر سلاح ها را بر می دارد تا در مراحل بعدی به آن کمک کند. کنترل این بازی بسیار آسان است که دکمه ها و جهت حرکت با شکل نمایش داده شده است. این بازی توسط کمپانی NEXON برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است.

داستان بازی:
داستان بازی از آنجا آغاز شده که میراث شخصیت بازی به دست دشمن می افتد و او تصمیم می گیرد که وارد نبردی بزرگ شود خطراط آن را قبول کند تا میراث خود را بر گرداند.

از ویژگی های بازی:
*طراحی عالی
* کیفیت عالی
* سرعت بالا
* سبک نقش آفرینی
* جلوه های ویژه بسیار
* انواع سلاح ها
* انواع زره
* انواع مراحل
* انواع کاراکتر دشمن
* صدای با کیفیت
* و…

تصاویر بازی:
دانلود بازی Legacy quest - بازی تلاش میراث اندروید
دانلود بازی Legacy quest - بازی تلاش میراث اندروید
دانلود بازی Legacy quest - بازی تلاش میراث اندروید
دانلود بازی Legacy quest - بازی تلاش میراث اندروید

تریلر بازی:

از این بازی عالی لذت بببرید…
آموزش نصب:
فایل نصبی را بعد از دانلود نصب کنید. فایل دیتا را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه خارج شده را در مسیر android/obb قرار دهید.
نکته: اگر در پوشه android پوشه obb نداشتید آن را بسازید.

لینک دانلود فایل نصبی
لینک دانلود فایل دیتا
حجم: ۲۱ و ۱۴۲ مگابایت
نسخه: ۱
اندروید مورد نیاز: ۴٫۰٫۳ به بالا
بارکد فایل نصبی:
دانلود بازی Legacy quest - بازی تلاش میراث اندروید

بارکد فایل دیتا:
دانلود بازی Legacy quest - بازی تلاش میراث اندروید

منبع: گوگل پلی

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *