دانلود Head ball 2 V.1.04- بازی سر توپ ۲ اندروید

Head ball 2 V.1.04 – دانلود بازی فوق العاده فوتبال با سر این بار با گرافیکی بیشتر تیم ها و تکنیک ها ی بیشتر به عنوان قسمت دوم از این بازی با نام سر توپ ۲ برای دستگاه اندرویدی شما – آنلاین و انواع رقابت های جدید

بازی فوق العاده هد ساکر یا هد بال یکی از محبوب ترین بازی های مولتی پلیر آنلاین است این بازی در ابتدا انتشار خود به خوبی نمایشی از طراحی یک بازی دو بعدی و در چارچوب ساکر یا فوتبال به نمایش گذاشت به طوری نظر میلیون ها نفر به سمت این بازی جلب شد. مدتی بود که از هیاهوی اولیه این بازی خبری نبود و عرصه برای دیگر بازی های آنلاین باز تر بود تا این که امروز شاهد نسخه ای جدید از این بازی در قسمت ۲ آن هستید بازی فوق العاده با نام Head ball 2 برای اندروید Head ball 2 دومین قسمت از بازی هد بال هست که بعد از مدت ها انتشار برای اندروید نیز منتشر شده تا کاربران اندرویدی را نیز به جمع مخاطبین این بازی دعوت کند. شما می توانید بازی Head ball 2 را با لینک مستقیم و به صورت کاملا رایگان از ما دریافت کنید و جزو اولین گیمر های این قسمت از این بازی باشید بازی Head ball 2 توانسته در مدت کم انتشار خود توجه زیادی را به خود جلب کند و نمره ی ۴٫۴ از ۵ از ۶۰۹ رای داده شده توسط مخاطبین آن در گوگل پلی بدست آورد. تعدا نصب این بازی در این مدت کم از ۱۰۰۰۰ نصب عبور کرده استو خود را به ۵۰۰۰۰ نزدیک می کند. این بازی فوق العاده را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

 

دانلود Head ball 2 - بازی سر توپ 2 اندروید

طراحی بازی:
بازی Head ball 2 که انتظار یک طراحی دو بعدی از آن داشتیم اما تغییراتی متفاوت در این قسمت از این بازی به چشم می خورد که می توان از میان آن ها به تعداد بالای بازیکن ها، کارت های امتیاز و تکنیک های بیشتر اشاره کرد شما در این بازی یک بازیکن را انتخاب می کنید و با دیگر بازیکن ها به رقابت میپردازید و همچنین می توانید بازیکن و دورواز و حتی در حین مسابقه توپ را ارتقا دهید. بازی عالی Head ball 2 توسط Masomo Gaming ارائه شده است.

از ویژگی های بازی:
* آنلاین
* دو بعدی
* هیجانی
* گرافیک خوب
* انو.اع بازیکن
* انواع تیم
* انواع زمین
* بازی با دوستان
* و…

تصاویر بازی:
دانلود Head ball 2 - بازی سر توپ 2 اندروید
دانلود Head ball 2 - بازی سر توپ 2 اندروید
دانلود Head ball 2 - بازی سر توپ 2 اندروید
دانلود Head ball 2 - بازی سر توپ 2 اندروید
دانلود Head ball 2 - بازی سر توپ 2 اندروید

ویدئوی بازی:

لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۶۵ مگابایت
نسخه: ۱٫۰۴
اندروید مورد نیاز: ۴٫۰ به بالا
بارکد فایل نصبی:

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *