دانلود Fleet Glory – بازی افتحار ناوگان برای اندروید

Fleet Glory – بازی فوق العاده نبرد کشتی های جنگی در میان آب ها و هواپیما های جنگی با نام بازی افتخار ناوگان برای اندروید بازی جدید کم حجم و با گرافیک خوب

امروز قصد معرفی یک بازی جدید با حجم کم نسبت به گرفیک و کیفیت را معرفی می کنم. یک بازی جنگی که نبرد را به آب و آسمان می کشد. داستانی از یک نبرد که اینگونه تعریف می شود. نبرد جنگ جهانی دوم در میان آب ها و هوا جلوهای ویزه خوب و ویژگی های شگفت انگزی که ارتغا سلاحهای کشتی را نیز شامل می شود. یک گروه همراه تاکتیک های نظامی جالب و انواع حالت های مبارزه دی این بازی دیده می شود. کنترل آسان و رادار برای شناسایی دشمن در کنترل آن همراهی می کند. دانلود بازی Fleet Glory برای اندروید Fleet Glory عنوان بازی است که به تازگی برای اندروید منتشر شده و بلافاصله بعد از انتشار در اختیار شما قرار گرفته است شما می توانید این بازی عالی را به صورت رایگان و با لینک میتقیم دانلود کنید. با جستجو در نتایج گوگل متوجه شدیم که این را به عنوان اولین سایت فارسی زبان منتشر کرده ایم. بازی Fleet Glory توانسته در مدت کم انتشار خود ۴٫۷ از ۵ را از ۲۸۵ رای داده شده توسط مخاطبین خود در گوگل پلی دریافت کند و آمار نصب خود را به ۱۰۰۰ نزدیک کند. این بازی عالی را دانلود کنید و از ان لذت ببرید.

طراحی بازی:
این بازی به صورت سوم شخص و با حجم کم و گرافیک خوب طراحی شده است. همان طور که در تصاویر و توضیحات بالا پیداست خبر از یک بازی جنگی است بازی با ویژگی ها و جلوه های ویژه که Fleet Glory نام گرفته است. کنترل این بازی آسان به نظر می رسد و همچنی در کنار کنترل عالی آن یک رادار که کشتی همراه و دشمن را مشخص می کند. بازی Fleet Glory توسط OASIS GAMES LIMITED طراحی و ساخته شده است.

از ویژگی های بازی:
* طراحی عالی
* گیم پلی عالی
* سه بعدی
* گرافیک خوب
* طیف رنگی بالا
* صدای گذاری خوب
* کنترل آسان
* هیجانی
* جنگی
* و…
تصاویر بازی:
دانلود Fleet Glory - بازی افتحار ناوگان برای اندروید
دانلود Fleet Glory - بازی افتحار ناوگان برای اندروید
دانلود Fleet Glory - بازی افتحار ناوگان برای اندروید
دانلود Fleet Glory - بازی افتحار ناوگان برای اندروید
دانلود Fleet Glory - بازی افتحار ناوگان برای اندروید
ویدئوی بازی:

لینک دانلود فایل نصبی
حجم:۲۸ مگابایت
نسخه: ۱٫۰
اندروید مورد نیاز: ۴٫۰٫۱ به بالا
بارکد فایل نصبی:

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *