دانلود Firefox. Browse Freely 51.0.3 – برنامه مرورگر فایر فاکس اندروید

Firefox. Browse Freely 51.0.3 – مرورگر فوق العاده و حبوب اندروید با امکانات زیاد و سرعت بالا با نام برنامه مرورگر فایرفاکس اندروید

در اینترنت مرور گر هایی بسیاری به چشم می خورد که بعضی از آن ها سرعت بالا و بعضی دیگر امکانات بسیار دارند اما این کافی است. در سیستم عامل هایی چون ویندوز و مک نام مرورگری شنیده می شود. مرورگری که سرعت را به سخره و امکانات را در نسخه های به روز خود مال خود می کند. این مرورگر را از میندوز به گوش آشناست و در آن شهرتی بسیار دارد. اما اکنون می خواد تا در اندروید خودنمایی کند. اندروید آلفا با افتخار جدیدترین نسخه برنامه را تقدیم میکند دانلود برنامه Firefox برای اندروید. Firefox. Browse Freely عنوان مرورگری نام آشناست که توانسته بار ها و بار ها در ویندوز خود را ثابت کند اکنون برای اندروید نیز منتشر شده است و آخرین نسخه آن بلافاصله بعد از انتشار برای دانلود قرار داده ایم و شما می توانید این مرورگر قدرتمند را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ما دریافت کنید. نمره ای که این برنامه توانسته است از مخاطبین خود در گوگل پلی دریافت کند ۴٫۴ از ۵ از ۲,۷۱۹,۴۷۰ رای داده شده است. تعداد دانلود آن تا کنون از مرز ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ عبور کرده تا همچنان یکی از پر دانلود ترین های گگوگل پلی باشد.

طراحی برنامه:
مرورگر Firefox که با نام کامل Firefox. Browse Freely در گوگل پلی معرفی شده است. را می توان یکی از بهترین مرورگر های اندروید دانست. فضای کاربری ساده اما حرفه ای با امکانات بالا نمایشی ویژه را دارد. این مرورگر طراحی خاصی دارد که می تواند استفاده از آن را آسان دانست. سرعت بالا در بارگیری صفحه ها همراه با ذخیره خاطرات و حالت ذخیره صفحه ها به صورت آفلاین یک مرورگر عالی را نشان می دهد. از دیگر ویژگی های این مرورگر می توان پشتبانی از فرمتی چون فلاش دانست. بروزر Firefox. Browse Freely توسط Mozilla طراحی وساخته شده است.

از ویژگی های این برنامه:
* طراحی عالی
* سرعت بالا
* ذخیره آفلاین صفحه ها
* محیط کاربری ساده و زیبا
* باز کردن چند صفحه
* داشتن خاطرات
* ساخته شده توسط Mozilla
* پشتیبانی از فرمت فلاش
* و…

تصاویر برنامه:

دانلود Firefox. Browse Freely 51.0.3 - برنامه مرورگر فایر فاکس اندروید

دانلود Firefox. Browse Freely 51.0.3 - برنامه مرورگر فایر فاکس اندروید

دانلود Firefox. Browse Freely 51.0.3 - برنامه مرورگر فایر فاکس اندروید

دانلود Firefox. Browse Freely 51.0.3 - برنامه مرورگر فایر فاکس اندروید

لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۳۵ مگابایت
نسخه: ۵۱٫۰٫۳
اندروید مورد نیاز: ۲٫۳ به بالا
بارکد فایل نصبی:

امتیاز

یکی فکر در “دانلود Firefox. Browse Freely 51.0.3 – برنامه مرورگر فایر فاکس اندروید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *