دانلود Dreamlike worlds – بازی جهان رویا اندروید

Dreamlike worlds – دانلود و معرفی بازی فوق العاده عبور از موانع در سایه با سبک سایه (شادو) با نام بازی جهان رویا برای اندروید یکی از بهترین بازی های سایه
تا کنون بازی هایی زیادی به سبک سایه منتشر شده است اما بر خلاف انتظار از از ابتدا در این سبک از بازی توجه زیادی را به خود جلب کرد و به سرعت توانست خود را تبدیل به سبکی خاص در میان بازی های اندروید کند. اما شروع جدید است تا بازی فوق العاده چون نینجا شاد و یا لیمبو را شاهد باشیم و اکنون ما قصد معرفی بازی را داریم که می توان ادقام فوق العاده سبک سایه به همراه داستانی عالی که در گیم پلی این بازی نقش بسته است را دید. بازی Dreamlike worlds برای اندروید. Dreamlike worlds عنوان بازی که که به تازگی برای اندروید منتشر شده و بلافاصله بعد از انتشار در اختیار شما قرار داده ایم تا آن را با لینک مستقیم و به صورت کاملا رایگان از ما دریافت کنید. این بازی عالی توانسته نمره ای ۴٫۲ از ۵ را از ۴ رای داده شده در گوگل پلی را به خود اختصاص دهد. این آمار در چند روز اول انتشار این بازی را نشان می هند.

طراحی بازی:
این بازی مانند سایر بازی های شادو یا همان سبک سایه گرافیک دو بعدی را پیشه گرفتند تا طیف رنگ مشکی داستان بازی را روایت کند. بازی Dreamlike worlds دارای طراحی فوق العاده مراحل است که شما می توانید آن را در تصاویر بازی نیز ببینی. اما آنچنان هم این بازی آسان نیست. اگر فکر می کنید این بازی آسان است و می توانید به راحتی پازل های این بازی را انجام دهید پس امتحان کنید. بازی Dreamlike worlds Justforward.co Mobile Apps & Games ارائه شده است.

از ویزگی های بازی:
* طراحی عالی
* گرافیک خوب
* سبک سایه
* سرعت بالا
* انواع موانع
* گیم پلی عالی
* موسیقی عالی
* طیف رمگی خوب
* حجم مناسب
* و…

تصاویر بازی:
دانلود Dreamlike worlds - بازی جهان رویا اندروید
دانلود Dreamlike worlds - بازی جهان رویا اندروید
دانلود Dreamlike worlds - بازی جهان رویا اندروید
دانلود Dreamlike worlds - بازی جهان رویا اندروید
دانلود Dreamlike worlds - بازی جهان رویا اندروید
ویدئوی بازی:

لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۴۱ مگابایت
نسخه: ۲٫۰
اندروید مورد نیاز: ۳٫۰ به بالا
بارکد فایل نصبی:

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *