دانلود Drant – بازی کمک به اژدها درنت اندروید

Drant – بازی فوق العاده دو بعدی و جدید بازگو کننده ی یک گیم پلی عالی از سفر پر از راز اژهای کوچک درنت که می توانید آن را در گوشی اندرویدی بازی کنید.

چند مدتی است که سراغ بازی های دو بیعدی نرفته بودم چون فک می کردم عصر بازی های دو بعدی دیگه تمام شده و سعی می کردم بازی های سه بعدی و هیجانی را برای انتشار تو سایت پیگیریس کنم اما با دیدن بازی جدید کمی نظرم عوض شد بازی گیم پلی عالی اون توجه های زیادی رو به خودش جلب کرد. حتی توجه منو. داستان این بازی رویت از کمک به یک اژدهای کوچک است که می خواهد از سفری را آغاز کند در میان راه با موانع روبرو می شود پس به کمک احتیاج دارد. بازی Drant برای اندروید. Drant عنوان بازی است که به تازگی برای اندروید نمتشر شده و بلافاصله بعد از انتشار در اختیار شما قرار می گیرد. شما می توانید این بازی به صورت رایگان و با لینک کاملا مستقیم از دانلود کنید. نمره ای که این بازی توانسته است تا از مخاطبین خود در گوگل پلی دریافت کند ۴٫۹ از ۵ از ۱۱ رای داده شده است که نمره ی بسیار عالی بشمار می رود. این بازی فوق العاد را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.طراحی بازی:
دانلود Drant - بازی کمک به اژدها درنت اندروید
بازی Drant به صورت دو بعدی و با گرافیکی سرگرم کننده طراحی و ساخته شده است. شما در این بازی به اژها کوچک درنت کمک می کنید تا بتواند از موانع عبور کند و سفر خود را به پایان برساند. در این بازی از طراحی موانع بسیار عالی و هدایت آسان استفاده شده اسنت که می تواند یکی از ویژگی های جذابیت این بازی باشد. از دیگر ویژگی های این بازی به گیم پلی آن می توان اشاره کرد. بازی Drant توسط Tentakel Aerobic ارائه شده است.

از ویژگی های بازی:
* گرافیک خوب
* حجم کم
* طراحی عالی
* گیم پلی جذاب
* انواع مراحل
* انواع موانع
* سرعت خوب
* و…

تصاویر بازی:
دانلود Drant - بازی کمک به اژدها درنت اندروید
دانلود Drant - بازی کمک به اژدها درنت اندروید
دانلود Drant - بازی کمک به اژدها درنت اندروید
لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۶۷ مگابایت
نسخه: ۱٫۱٫۱
اندروید مورد نیاز: ۴٫۰ به بالا
بارکد فایل نصبی:

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *