دانلود Dark Po – بازی سیاهی پو تاریکی اندروید

Dark Po V1.1 – بازی شگفت انگیز از سیاهی سایه تا تاریکی شب برای قهرمان اندروید

گاهی این سایه و تاریکی است که راز هایی در جدل خود دارد با اینکه دلش از سنگ شده اما با سیفیدی این سیاهی سایه به نور ایمان می آورد. تا زمانی که نور نباشد تاریکی معنا نخواد و اگر سایه ای نباشد نور مداوم اذیت کننده خواهد بود. کار ها در تاریکی جلوه ای دیگر دارد که وصف ناپذیر است. به دنبال یک هدف در مسیری که به سوی تاریکی و ترس همراه با تاریکی است. همراه می شود. و این سوال ایجاد می کند که ترس یک انتخاب است. بازی عالی را که در تاریکی سایه است در دستگاه اندرویدی خود تجربه کنید. بازی Dark Po برای اندروید. Dark Po عنوان بازی است که به تازگی منتشر شده و بلافاصله بعد از انتشار در اختیار شما قرار گرفته است. تا شما بتوانید این بازی عالی را با لینک مستقیم و به صورت کاملا رایگان از ما دریافت کنید.

طراحی بازی:

این بازی به صورت سایه یا دارک یا شادو طراحی شده است. این سبک از طراحی که مدت زیادی نیست که در میان بازی های ادروید رواج پیدا کرده از طرف کابران با استقبال زیادی روبرو شده است که این نیز نشان دهنده ی محبویت این نوع طراحی به شمار می برد. طراحی مراحل عالفی بازی و مواجع شدن کاراکتر شخصیت با انواع خطر ها بر جذایبیت این بازی اضافه می کند. Dark Po بازی است که با کنترل آسان خود بعد از مدت کم انتشار توانسته خود را به خوبی نشان دهد.

داستان بازی:
پو نام رباتی است که خواب می بیند. بله این یک رباطی است که حتی خواب هایش او را وادار به حرکت می کنند. حرکت در مسیری خطرناک که ممکن است. جان او را به خطر بیندازد در مسیر او موانع و تله هایی وجود دارد که ممکن است به دردسر بیفدت و کار شما اینگونه آغاز می شود. به رباط کمک کنید تا از تله ها به راحتی عبور کند.

از ویژگی های بازی:
* طراحی عالی
* کیفیت خوب
* داستان متفاوت
* سبکی جدید
* طیف رنگی کم
* حجم مناسب
* گرافیک دارک
* کنترل آسان
* تله ها و موانع متفاوت و بسیار
* و…

تصاویر بازی:
دانلود Dark Po - بازی سیاهی پو تاریکی اندروید

دانلود Dark Po - بازی سیاهی پو تاریکی اندروید

دانلود Dark Po - بازی سیاهی پو تاریکی اندروید

دانلود Dark Po - بازی سیاهی پو تاریکی اندروید

از این بازی لذت ببرید…
لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۴۲ مگابایت
نسخه: ۱٫۱
اندروید مورد نیاز: ۴٫۱ به بالا
بارکد فایل نصبی:

دانلود Dark Po - بازی سیاهی پو تاریکی اندروید

منبع: گوگل پلی

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *