دانلود ۱٫۰٫۸ Broken Dawn:Tempest – بازی سحر شکسته: طوفان برای اندروید

۱٫۰٫۸ Broken Dawn:Tempest – بازی فوق العاده نبرد با زامبی و انجام ماموریت با نام بازی سحر شکسته: طوفان برای اندروید همراه با گرافیک سه بعدی و گیم پلی عالی
امروز می خواهیم به شما بازی معرفی کنیم که دمت کم انتشار خود توانسته تعداد نصب خود از گوگل پلی را به بالای ۱۰۰۰۰ برساند این در حالی است که مدت چندانی از انتشار این بازی نمی گذرد. این بازی حکایت از شهری از زامبی را دارد که باید پاکسازی و معموریتی در آن انجام شود اما آیا این زامبی ها هستند که فقط شهر را اشغال کرده اند؟ آیا می توان در این شهر با این موانع و هیولا ها ماموریت را به انجام رساند. فکر می کنید این بازی آسان است و عالی نیست؟ بنابراین امتحان کنید. Broken Dawn:Tempest عنوان بازی است که به تازگی منتشر شده و بلافاصله بعد از انتشار دراختیار شما قرار گرفته است شما می توانید این بازی به صورت رایگان و با لینک کاملا مستقیم از ما دریافت کنید. این بازی فوق العاده و HD توانسته از مخاطبین خود در گوگل پلی در مدت کم انتشار خود نمره ای ۴٫۵ از ۵ را دریافت کند که توسط ۱,۸۶۱ رای داده شده بدست آمده است. این بازی عالی را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

طراحی بازی:
بازی Broken Dawn:Tempest به صورت سه بعدی و با زاویه دوربین سوم شخص طراحی و کاراکتر آن کنترل می شود در این بازی از کنترلی عالی استفاده که می توان به جهت حرکتی که در سمت چپ و کنترل سلاح ها در سمت راست اشاره کرد کاراکتر بازی قصد انجام ماموریتی را دارد اما در شهر پر از زامبی و تاریک این ماموریت را به چالش می کشد. وجود انواع مراحل در بازی و اسلحه همراه با طراحی عالی از ویژگی های این بازی به شما می رود Hummingbird Mobile Games رائه دهندگاه بازی Broken Dawn:Tempest هستند.

از ویژگی های بازی:
* گرافیک عالی
* گیم پلی جذاب
* سرعت خوب
* طیف رنگی خوب
* انواع مراحل
* حجم پایین
* هیجانی
* تفنگی
* HD
* و…

تصاویر بازی:
دانلود 1.0.8 Broken Dawn:Tempest - بازی سحر شکسته: طوفان برای اندروید

لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۴۹ مگابایت
نسخه: ۱٫۰٫۸
اندروید مورد نیاز: ۳٫۰ به بالا
بارکد فایل نصبی:

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *