دانلود Best Sniper: Shooting Hunter 3D 1.0- بازی بهترین تیرانداز از خفا: شلیک به شکار + مود

Best Sniper: Shooting Hunter 3D 1.0 + MOD- بازی فوق العاده شکار حیوانات اما وحشی چه زیر آب چه روی خشکی در گوشی اندروید با نام بازی تیرانداز از خفا: شلیک به شکار ۳D هدف فقط حیوانات معمولی نیست دایناسور ها بازی می کنند!

تا کنون شاهد بازی هایی گوناگون در زمینه شکار بوده ایم. که هانتر ۲۰۱۴ یک شروع برای سبک جدیدی از بازی های شکار اندروید می توان دانست. اما داستان به اینجا ختم نمیشود این تازه شروع آن است بعد از این بازی بازی های زیادی منتشر شده اند که هر کدام با کمی تغییر متفاوت تر بوده اند اما آیا می توانستند یک تغییر بزرک در بازی شکار باشند؟ یا انقدر سلاح های متفاوت دارند که بتوان آن ها را تجهیز کرد. امروز قصد معرفی بازی را دارم که شکار را در گوشی اندرویدی به نمایش می گذارد اما نه حیوانات معمولی بلکه دایناسور ها! بازی Best Sniper: Shooting Hunter 3D برای اندروید بازی عالی که سبک شکار در آب را همراهی می کند. Best Sniper: Shooting Hunter 3D عنوان بازی است که به تازگی منتشر شده و بلافاصله بعد از انتشار در اختیار شما قرار گرفته است تا آن را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از ما دریافت کنید. این بازی فوق العاده توانسته بعد از مدت کم انتشار خود از ۱۰۰۰ نصب عبور کند. این بازی دانود کنید و از آن لذت ببرید.

طراحی بازی:
بازی به صورت سه بعدی و با زاویه دوربین اول شخص طراحی شده است. در این بازی می توان شاهد انواع مراحل بود که در برگیرنده ی زمینه های مختلف و حیوانات مختلف برای شکار است. در این بازی انواع سلاح ها برای شکار دیده می شود که بعضی از آن ها قابل ارتقا برای شکار آسانتر است. از ویژگی های این بازی می تواند به کنترل آسان اشاره کرد که ضمن حرفه ای بودن بسیار سریع است. بازی Best Sniper: Shooting Hunter 3D توسط T-Bull ارائه شده است.

از ویژگی های بازی:
* سرعت بالا
* گرافیک بالا
* انواع زمین
* انواع مراحل
* انواع اسلحه
* طیف رنگی بالا
* سه بعدی
* هیجانی
* اول شخص
* و…

تصاویر بازی:
دانلود Best Sniper: Shooting Hunter 3D 1.0- بازی بهترین تیرانداز از خفا: شلیک به شکار 3D

دانلود Best Sniper: Shooting Hunter 3D 1.0- بازی بهترین تیرانداز از خفا: شلیک به شکار 3D

دانلود Best Sniper: Shooting Hunter 3D 1.0- بازی بهترین تیرانداز از خفا: شلیک به شکار 3D

 

لینک دانلود فایل نصبی
لینک دانلود فایل نصبی (مود شده پول نامحدود)
حجم: ۹۰ مگابایت
نسخه: ۱٫۰
اندروید مورد نیاز: ۴٫۰٫۳ به بالا
بارکد فایل نصبی:

بارکد فایل نصبی(مود شده پول نامحدود):

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *