دانلود Blitz Blotz – بازی حمله رعد اسا بلاتز اندروید

Blitz Blotz V1.6 – بازی فوقالعاده جذاب بازی حمله رعد اسا بلاتز برای دستگاه اندرویدی شما سبکی متفاوت در میان بازی های اندروید

انگشتان حرکت دهید تا رکورد بزنید. چیزی متفاوت با همیشه چیزس که عکس یک بازی خواهد بود برای یک نوع بازی دیگر . این یک تغییر نیست بلکه یک نبرد دشوار تر از همیشه است. نبردی که این بار از میان ذهن ها آن ذهنی که قابلیت خود را نشان دهد انتخاب می کند پیش بینی یک حرکت فقط در شطرنج نیست. در بیاری از بازی ها یی که برای اندروید دیده اید هدف ریدن به اندروید است اما این باز در این بازی هدف دور ماندن از سبکی خاص از بازی اندروید است. چطور؟ آشنا شوید با متفاوت ترین بازی چند دوره اخیر در دستگاه اندروید خود بازی Blitz Blotz برای اندروید. Blitz Blotz عنوان بازی است که به تازگی برای سیستم عامل اندروید ساخته شده است. بازی Blitz Blotz بازی است که توانسته نمره ای ۴٫۶ را از ۵ دریافت کند. این بازی را می توانید با لینک نستقیم و به صورت کاملا رایگان از این سایت دریافت کنید.

طراحی بازی:

تجربه یک بازی متفاوت حتی با یک بازی زمینه ای دو بعدی با نام Blitz Blotz برای شما بازی با جذابیت بالا که با مدت کوتاه انتشار خود طرفداران بسیاری از دینیا را به خود جلب کرده است. شما در بازی Blitz Blotz صاحب یک دیسک هستید که با انگشت خود آن را هدایت می کنید این دیست باید برای انجام ماموریت خود بعضی از دیسک ها را در خود جای دهد یا به آن ها برخورد کند اما نه همه دستک های متحرکی هستند که می خواهند دیسک شما را از بازی خارج کنند. این بازی توسط گروه بازی سازی Oriplay Games طراحی و ساخته شده است.

داستان بازی:

داستان بازی از آنجا آغاز شده که یک بازی خواست برای شهرت دست به هر کاری بزند حتی متفاوت بودن

از ویژگی های بازی:
* طراحی عالی
* سبکی متفاوت
* گرافیک ساده
* کاراکتر های جدید
* انواع سطح در یک مرحله
* طیف رنگی کم
* طراحی نئون
* سرعت بالا
* کنترل آسان
* و…

تصاویر بازی:

دانلود Blitz Blotz - بازی حمله رعد اسا بلاتز اندروید
دانلود Blitz Blotz - بازی حمله رعد اسا بلاتز اندروید
دانلود Blitz Blotz - بازی حمله رعد اسا بلاتز اندروید
دانلود Blitz Blotz - بازی حمله رعد اسا بلاتز اندروید

تریلر بازی:

از این بازی لذت ببرید…

لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۳۵ مگابایت
نسخه: ۱٫۶
اندروید مورد نیاز: ۲٫۳ به بالا

بارکد فایل نصبی:
دانلود Blitz Blotz - بازی حمله رعد اسا بلاتز اندروید
منبع: گوگل پلی

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *