دانلود بازی Tanks war: Air combat برای اندروید

دانلود بازی Tanks war: Air combat برای اندروید بازی عالی با نام جنگ مخازن: مبارزه با هوا برای اندروید
جنگ همه جا را فرا می کنیرد آسمان از نیروی ارتش بیگانه پر می شود. بمب ها به زمین می خورد خانه ها ویران می شود. این آغاز است. ناگهان صدایی برا روی زمین می آید. همه ایستاده اند کسی نمیداند صدا از کجاست. از کیست؟ برای چیست؟ در میان دود چیزی نمایان می شود. چیزی که امید را بر می گرداند. این یک تانک هست که بلافاصله بعد از وزود هر آنچه که در آسمان برای نابودی وجود داشت را نابود می کند. آمده است تا نابود سازد اهریمنان را و نجات دهد. باز کند مسیری برای نبرد و پیروز میدان می شود. با بازی اندرویدی Tanks war: Air combat. Tanks war: Air combat عنوان بازی است که چند روزی نیست منتشر شده و آمده نشان دهد که می تواند یک بازی خوب اندرویدی باشد. نشان دهد که با کمک شما می تواند پیروز میدان رقابت باشد.
طراحی بازی:
این بازی به صورت هدایت تانکی طراحی شده که از روی زمین هر آنچه که بر آسمان سیاهی می آورد را نابود کند. شما در صفحه این بازی شاهد انواع تانک هستید که می توانید با سلاح های مختف آن را بیارایید. در دسمت راست قسمت پایین شما زاویه پرتاب گلوله را مشاهده می کنید. در سمت چپ دکمه هایی برای انواع بمباران وجود دارد که به شما در به پایان رساندن راحت تر این بازی کمک می کند. در بالای صفحه سمت راست دکمه ای برای توقف تعبیه شده است. در سمت پچ آن مقدار نیروی باقی مانده یا خون حریف ودر کنار آن مقدار خون خود تانک واقع شده است.
شرح بازی:
این بازی در مورد تانکی با قابلیت زدن هوابرد است برای مبارزه با نیروی هوایی دشمن به پا می خیزد. می جنگد تا پیروز شود. از انواع سلاح ها در مسیر بر خوردار است.
از ویژگی های این بازی:
تانک های مختلف
انواع سلاح
سرعت بالا
گرافیک خوب
حجم کم
و…
تصاویر بازی:
دانلود بازی Tanks war: Air combat برای اندروید
دانلود بازی Tanks war: Air combat برای اندروید
دانلود بازی Tanks war: Air combat برای اندروید
دانلود بازی Tanks war: Air combat برای اندروید

از این بازی عالی لذت بببرید..

آموزش دانلود:
بر روی عبارت (لینک دانلود فایل نصبی در پایین که رنگ نوشته سبز رنگ است کلیک کنید)
آموزش نصب:
فایل را بعد از دانلود نصب کنید.

لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۱۴ مگابایت
نسخه: ۱٫۰
اندروید مورد نیاز: ۲٫۳ به بالا
بارکد فایل نصبی:

منبع: گوگل پلی

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *