دانلود بازی Moto X3M برای اندروید

دانلود بازی Moto X3M برای اندروید بازی عالی موتور سواری در ساحل دریا با نام بازی موتور X3M اندروید حجم کم و بدون نیاز به دیتای اضافی

اینبار شما را به کنار یک ساحل آفتابی می بریم ساحلی آرام که فقط صدای دلنشین دریا سکوت آن را می شکند. تلاطم دریا و شکستن موج از برخورد به ساحل جلوه ای زیبا از طبیعت می آفریند. ساحلی داغ با صدف هایی فراوان در مقابل چشمان خودنمایی می کند. در آن طرف صدایی ناخوشایند شنیده می شود. نزدیک تر می شویم ولی صدا از ما سریع تر به ما نزدیک می شود. گرده و غباری در حال پدیدار شدن است در میان آن سایه ای به چشم می خورد. آن یک موتور بلند است که در حال آمدن به این سمت است. آری چه با شتاب می آید. این موتور سواری را در بازی Moto X3M برای اندروید تجربه کنید. بازی عالی Moto X3M به تازگی منتشر شده و اینبار با کمی تاخیر در اختیار شما قرار دادیم شما می توانید این بازی را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم دریافت کنید. ۴٫۲ نمره ای است که این بازی توانسته از گوگل پلی و بازدیدکنندگانش دریافت کند.

طراحی بازی:
این بازی به صورت دو بعدی طراحی و کنترل می شود شخصیت این بازی موتور سوار است یعنی شما با انتخاب موتور خود شروع به بازی می کنید. کنترل این بازی بسیار آسان است یعنی برای کنترل آن کافی است انگشت خود را بر روی صفحه قرار دهد تا بتوانید آن را برای اوج به جلو و عقب هدایت کنید. در این بازی مراحل بسیار وجود دارک که شما برای انجام دادن این مراحل باید در زمان محدود بهترین عمل را داشته باشید تا مراحل را به پایان برسانید. طیف رنگی بالا این بازی برای علاقه مندان به بازی های تفننی جذاب می کند.

داستان بازی:
این بازی اشاره به موتور سواری دارد که می خواد این بار مراحل خود را در کنار ساحل به صورت حرفه ای نشان دهد. به موتور سوار کمک کنید که تله هایی که در ساحل وجود دارد را رد کند.

از ویژگی های بازی:
* طراحی عالی
* طراحی مراحل بسیار
* تله های بسیار
* گرافیک خوب
* حجم مناسب
* دو بعدی
* کنترل آسان
* طیف رنگی بالا
* و…

تصاویر بازی:
دانلود بازی Moto X3M برای اندروید
دانلود بازی Moto X3M برای اندروید
دانلود بازی Moto X3M برای اندروید
دانلود بازی Moto X3M برای اندروید

از این بازی لذت ببرید…

لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۳۰ مگابایت
نسخه: ۱٫۰٫۶
اندروید مورد نیاز: ۲٫۳ به بالا
بارکد فایل نصبی:
دانلود بازی Moto X3M برای اندروید

منبع: گوگل پلی

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *