دانلود بازی Day D: Tower Rush برای اندروید

دانلود بلزی Day D: Tower Rush برای اندروید بازی عالی در زمینه خط دفاع با نام بازی روز D : برج راش با حجم مناسب و بدون نیاز به دیتا

فرض کنید در منطقه ای هستید. این منطقه از حمله دشمن در امان نیست روزی پیش می آید که اپراطوری های دیگر قصد تصرف منطقه شما و به تاراج بردن اموال شما را می کند. شرایط بسیار سخت است. اما یه شرایط برای شما سازگار است. آنکه تنها یک را برای نفوذ وجود دارد. این راه بسیار باریک است. شما باید در این راه تاکتیک دفاعی خود را اعمال کنید. بهترین دفاع به نتیجه می رسد. نگذارید حتی یک دشمن عبور کند. این ها را در بازی Day D: Tower Rush تجربه کنید. Day D: Tower Rush عنوان بازی عالی اندرویدی در زمینه دفنس تاور است. این بازی به تازگی منتشر شده و بالا فاصله بعد از انتشار در اختیار شما قرار گرفته است. تا شما آن را به راحتی با لینک مستقیم و به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. ۳٫۷ از ۵ نمره ای است که این بازی توانسته از بازدید کنندگان خود از گوگل پلی دریافت کند.

طراحی بازی:
این بازی به صورت دفاعی طراحی شده و قابل اجراست. در این بازی منطقه ای به عنوان مسیر حرکت دشمن داده می شود شما می توانید با قرار دادن انواع سلاح ها با انواع لول ها در مسیر حرکت از حرکت دشمن جلوگیری کرده است. کنترل این بازی بسیار آسان است شما در این بازی در ابتدا به طراحی زمین با سلاح هایی که خریداری می کنید می پردازید. بعد از شروع بازی مقداری پول به شما تعلق می گیرد که با آن می توانید سلاح های بیشتری را خریداری یا لول دیگر سلاح ها را افزایش دهید. دشمن از مسیر هایی که مشخص است اقدام به عبور می کند و با برخورد به پیدمان سلاح های شما نابود خواهد شد. ۸FLOOR عنوان شرکت ساخت و طراحی بازی است.

داستان بازی:
در بازی Day D: Tower Rush دفاع کنید از برج راش تا دشمن به آن نفوذ نکند انواع سلاح ها را برای دفاع در اختیار دارید پس کمک کنید تا جلوی دشمن گرفته و در هر حمله آن نابود شود.

از ویژگی های بازی:
* طراحی عالی
* گرافیک خوب
* ساخت آسان سلاح
* کنترل آسان
* انواع سلاح
* انواع مراحل
* انواع سطح
* انواع سطح سلاح ها
* سبک دفاعی
* طیف رنگی خوب
* و…

تصاویر بازی:
دانلود بازی Day D: Tower Rush برای اندروید
دانلود بازی Day D: Tower Rush برای اندروید
دانلود بازی Day D: Tower Rush برای اندروید
دانلود بازی Day D: Tower Rush برای اندروید

از این بازی لذت ببرید…

لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۴۷ مگابایت
نسخه: ۱٫۲
اندروید مورد نیاز: ۴٫۱ به بالا
بارکد فایل نصبی:
دانلود بازی Day D: Tower Rush برای اندروید

منبع: گوگل پلی

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *