دانلود بازی Brothers: Clash of Fighters برای اندروید

دانلود بازی Brothers: Clash of Fighters برای اندروید بازی فوقالعادئه بوکس خیابانی با نام بازی برادران: برخورد جنگنده ها نسخه مود شده
این بار شما را در محیطی گرم می بریم نور چراغ ها با قدرت زیاد باز هم فقط چشم را می آزارد. همه در اطراف برای مباره انتظار می کشند.. مبارزی وارد میدان می شود. در مقابل مبارز شما می ایستد تا شما را به مبارزه ای خونین طلب کند. مبارزه ای که در آن فقط حریفی برنده است که بتواند تا آخرین لحظه روی پای خود دوام آورد. مبارزه آغاز می شود. مشت ها یکی پس از دیگری به صورت مبارزه می خورد. انقدر سنگین خواهد شد که کمی استراحت روی زمین را ترجیح دهد داور با شمارش از ۱۰ به پایین زمان باخت را مشخص می کند اما این مبارز بازنده نیست. دوباره روی پای خود قرار می گیرد. حریف خود را طلب می کند حالا این اوست که حریف را به زمین می اندازد. برد با اوست اما این تازه اول مبارزه است. که این گونه آغاز می شود. همه را تجربه کنید در بازی Brothers: Clash of Fighter. Brothers: Clash of Fighter عنوان بازی است که به تازگی منتشر شده و بالافاصله بعد از انتشار در اختیار شما قرار گرفته است. تا بتوانید به راحتی به صورت رایگان وبا لینک مستقیم از آن لذت ببرید.

طراحی بازی:
زاویه دوربین در این بازی به صورت سوم شخص نسبت به دو مبارزه تصویر به رخ می کشد. مبارزات به صورت دو راندی هدایت و کنترل می شود که گویی هر کسی راند دوم خود را ببرد برنده ی بازی است. کنترا بازی بسار حرفه ای است که به محض ورود به آن برای شما به صورت آموزش نمایش داده می شود. قسمتی که برای نشان دادن مقدار نیروی شما در بالای هر مبارز وجود دارد. طراحی با کیفیت و حجم کم آن با عت گرفتن نمره ۴٫۳ از ۵ از گوگل پلی شده است. که نشان دهنده طرفدار بالای آن پس از مدت کوتاه انتشار است. توانایی بازی انلاین نیز این بازی را لذت بخش تر می کند.

شرح بازی:
شخصی به دلیلی وارد مسابقات زیر زمینی می شود و از مهارت رزمی خود استفاده می کند. یک مبارز انتخاب کنید و آن را وارد میدان نبرد کنید. و پیروز از آن خارج شوید.

از ویژگی های بازی:
* گرافیک بالا
* طراحی عالی
* طیف رنگی عالی
* کنترل آسان
* قابلیت بازی آنلاین
* انواع مبارز همچون دیوید، مونتی و…
* انواع حرکت های تکنیکی مبارزه
* جلوه های ویژه بالای مبارزه ای
* زاویه دوربین حرفه ای
* سبک مبارزه ای
* ۴ محیط مبارزه
* پاداش روزانه
* و…

تصاویر بازی:

دانلود بازی Brothers: Clash of Fighters برای اندروید
دانلود بازی Brothers: Clash of Fighters برای اندروید
دانلود بازی Brothers: Clash of Fighters برای اندروید
دانلود بازی Brothers: Clash of Fighters برای اندروید
از این بازی عالی لذت بببرید…

آموزش دانلود:
بر روی عبارت (لینک دانلود فایل نصبی در پایین که رنگ نوشته سبز رنگ است کلیک کنید)
آموزش نصب:
فایل را بعد از دانلود نصب کنید.

لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۳۵ مگابایت
نسخه: ۴
اندروید مورد نیاز: ۴٫۱ به بالا
بارکد فایل نصبی:

منبع: گوگل پلی

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *