دانلود بازی Bike Dash برای اندروید

دانلود بازی Bike Dash برای اندروید بازی فوقالعاده برای نزدیک کردن هیجان دوچرخه سواری کوهستان در اندروید با نام بازی دوچرخه داش

زیبایی هایی در طبیعت وجود دارد که وصف ناپذیرند. انقدر که گویی زمانی به آن ها چشم بدوزی دیگر ملال بر داشتن آن نیست. دریا، درختان، جویبار ها و چیزی که مد نظر ماست کوهستان. اینبار شما به لحظه ای در گوشه از کوه های بلند با پوششی درخت خیز می بریم. وصف این منطقه بسیار دشوار است. ابتدا سکوت فرمانروای طبیعت است. تا این که لحظه به لحظه ای کوکو رو شاخه تاکی آواز سر می دهد و این سکوت را در هم می شکند. مسیری که با برک های خشکیده درختان پرشده است پیش روی شما قرار دارد. هر لحظه بر برگ ها اضافه می شود. گویی زمستان در راه است. بر روی دوچرخه ای نشته اید و می خواهید این راه پر پیچ و خم را به سرعت بالا طی کنید. پا را بر روای پدال گذاشته و با فشار آن ماجرا آغاز می شود. همه را در بازی Bike Dash برای اندروید تجربه کنید. Bike Dash عنوان بازی است که به تازگی منتشر شده و بلافاصله بعد از انتشار در اختیار شما قرار گرفته است. شما می توانید ایتن بازی را بالینک مستقیم و به صورت کاملا رایگان از این صفحه دانلود کنید. این بازی ابتدا برای سیستم عامل آیفون طراحی شده بود که به دلیل جذابیت بالا نسخه اندروید آن نیز بعد از مدتی منتشر شد. ۴٫۲ از ۵ نمره ای است که این بازی توانسته از مردم در گوگل پلی دریافت کند.

طراحی بازی:
این بازی به صورت سه بعدی طراحی شده است. شما آن را به صورت سوم شخص و اول شخص بازی می کنید بله هر دو می شود. بازی عالی Bike Dash یک بازی است که سبک بازی دوچرخه سواری را به صورت کاملا حرفه ای به نقش می کشد تا لذت بازی کردن را چند برابر کند. در این بازی کنترل آسانی تعبیه شده تا بتوانید با دوچرخه سوار خود انواع حرکات نمایشی را انجام داده و آن را به راحتی کنترل کنید. برای این بازی محیط سرسبز جنگی و مناطق کوهستانی تعبیه شده است. انواع تله ها، سکوی پرش، حیوانات در مسیر وجود دارد مراقب باشید به حیوانات برخورد نکنید. مراقب دره هم باشید. زیرا دره در مسیر دوچرخه قرار دارد. سکوهای پرش حرفه ای را خواهید دید که با ستاب به آن ها برسید و پرش بلند همراه با حرکاتی نمایشی داشته باشید.

داستان بازی:
شما در این بازی در قالب دوچرخه یسواری حرفه ای هستید که تصمیم دارد با دوچرخه خود مسیر خطرناک کوه و جنگل را طی کند به دوچرخه سوار کمک کنید.

از ویژگی های بازی:
* گرافیک بالا
* حجم مناسب
* کیفیت بالا
* هیجانی
* سبک دوچرفه سواری نو
* انواع زوایای دوربین
* کنترل آسان
* سرعت بالا
* انواع مهارت های دوچرخه سواری
* طیف رنگی بالا
* صدای شیوا
* مسیر زیبا
* حرکات حرفه ای
* انواع مسیر ها
* و…

تصاویر بازی:
دانلود بازی Bike Dash برای اندروید
دانلود بازی Bike Dash برای اندروید
دانلود بازی Bike Dash برای اندروید
دانلود بازی Bike Dash برای اندروید

ویدیو بازی:

از این بازی عالی لذت بببرید…

آموزش دانلود:
بر روی عبارت (لینک دانلود فایل نصبی در پایین که رنگ نوشته سبز رنگ است کلیک کنید)
آموزش نصب:
فایل نصبی را بعد از دانلود نصب کنید. فایل دیتا را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه خارج شده را در مسیر android/obb قرار دهید.
نکته: اگر در پوشه android پوشه obb نداشتید آن را بسازید.

لینک دانلود فایل نصبی
لینک دانلود فایل دیتا
حجم: ۲۱و۵۹ مگابایت
نسخه: ۳
اندروید مورد نیاز: ۲٫۳ به بالا
بارکد فایل نصبی:
دانلود بازی Bike Dash برای اندروید
بارکد فایل دیتا:
دانلود بازی Bike Dash برای اندروید

منبع: گوگل پلی

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *