دانلود بازی Air Battle: World War برای اندروید

دانلود بازی Air Battle: World War برای اندروید بازی نبرد هوایی تا آخرین لحظه با نام بازی: نبرد هوایی: جنگ جهانی با کیفیت بالا و حجم کم

شوق پرواز از دیرباز انسان در وجود خود داشته است. همچنان پرواز برای خیلی از افراد لذتی وصف ناپذیر است گویی زمانی قدم به کرانه ابر ها می گذارد. به شگفتی پی می برند. اما این همه ماجرا نسیت. آسمان مسیری برای تجارت، عشق، زندگی، و جنگ است. جنگ در آسمان با هواپیما و بالگرد ها که برای رسیدن به هدفی می جنگند. فرض کنید به شما مامورتی داده می شود تا با این هواپیمای جنگی به قلب دشمن نفوذ کنید و آن را هر چند دشوار ولی از پای در آورید. و پیروز میدان شوید. پرواز همرا با نبرد در آسما دو سبک متفاوت در یک بازی که برای اندروید منتشر شده است. این ها را داشته باشید در بازی Air Battle: World War برا اندروید Air Battle: World War عنوان بازی عالی به سبک نبرد هوایی است که به تازگی منتشر شده است. اندروید آلفا بازی Air Battle: World War را بلافاصله بعد از انتشار برای شما به اشتراک گذاشته تا بازی Air Battle: World War را با لینک مستقیم و به صورت رایگان و حداکثر سرعت دریافت کنید.

طراحی بازی:
بازی Air Battle: World War یک بازی عالی در زمینه اندروید است که به سبک نبرد هوایی طراحی و به صورت سوم شخص کنترل می شود. در این بازی یک جنگنده در اختیار شماست تا با آن به بازی بپردازید. انواع مراحل در این بازی و استفاده از انواع سلاح ها بر جذابیت آن می افزاید. در محیط بازی کنترل کاربردی آسانی برای هدایت جنگنده که انتخاب کرده اید وجود دارد. در هدایت شما برای هر موشک و راکت که بر روی جنگنده شما نصب است دکمه ای دارید که در پایین سمت راست قابل مشاهده است. داشته را دارد در بالا سمت چپ به شما در پیدا کردن دشمن کمک می کند.

داستان بازی:
ماجرا از آنجایی آغاز شد که خلبانی با شروع جنگ جهانی در نبرد هوایی ثبت نام می کند. و برای انجام نبرد و به اشتراک گذاشتن مهارت های خود وارد نبرد هوایی می شود. هدایت جنگنده را در دست بگیرید. دشمن را بیابید به طرف آن نشانه بروید و قبل از آن شلیک کنید. پیروز میدان نبرد هوایی در بازی Air Battle: World War باشید.

تصاویر بازی:
دانلود بازی Air Battle: World War برای اندروید
دانلود بازی Air Battle: World War برای اندروید
دانلود بازی Air Battle: World War برای اندروید
دانلود بازی Air Battle: World War برای اندروید

از این بازی لذت ببرید…

لینک دانلود فایل نصبی
حجم: ۳۹ مگابایت
نسخه: ۱٫۰٫۱
اندروید مورد نیاز: ۲٫۳ به بالا
بارکد فایل نصبی:
دانلود بازی Air Battle: World War برای اندروید

منبع: گوگل پلی

امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *